tubeembed

Iecienītākais biznesa parks Rīgā

SIA Abava ir Rīgas lielākā biznesa parka, ar kopējo platību 18 hektāri un apbūvi vairāk kā 60 000 kvadrātmetru, īpašniece un attīstītāja.

Mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens ir uzņēmējdarbībai nepieciešamās infrastruktūras sagatavošana un iznomāšana, nodrošinot klientus ar pilnu servisu to biznesa veiksmīgai attīstībai.

Piedāvātais risinājums vienmēr ietvers klienta uzņēmējdarbības specifikai atbilstošas un funkcionālas, kā arī ērtas un patīkamas darba telpas un vidi.

Biznesa parks ABAVA atrodas 7 km attālumā no Rīgas centra, ar ērtiem transporta pievadceļiem no Rīgas apvedceļa. Parkam piederošais tiešais dzelzceļa pievads un netālu esošā osta rada papildus priekšrocības kravu kustības organizācijā.

Mēs izpratīsim Jūsu vēlmes un nodrošināsim vidi to realizācijai.

Vēsture

ABAVA - noliktavu un biroju uzturētājs un iznomātājs ir dibināta 1993.gada jūlijā kā akciju sabiedrība.

2006.gadā tika mainīta uzņēmuma komercdarbības forma no akciju sabiedrības uz sabiedrību ar ierobežotu atbildību.

Ar šo nosaukumu – SIA ABAVA, uzņēmums ir pazīstams un veiksmīgi darbojas apsaimniekojot un iznomājot noliktavu un biroju kompleksu apmēram 18 hektāru lielā teritorijā.

2011. gadā augustā sabiedrība pieņem lēmumu un atsakās no ilggadēji izmantotā logo, papildinot pakalpojumu klāstu un kļūstot par „Biznesa parku ABAVA” un mājvietu vairāk kā 100 uzņēmumiem.